Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcji jednego obiektu. Prezentujemy na niej znakomity, wczesny obraz Tadeusza Dominika. Prace tego wybitnego twórcy z początku lat sześćdziesiątych są niezwykłą rzadkością. Przez kolekcjonerów uważane są za najciekawsze i najbardziej pożądane. Dzieło jest znakomitym przykładem twórczości Tadeusza Dominika która byłą łącznikiem między tradycją polskiego koloryzmu i sztuką abstrakcyjną.

Tadeusz Dominik
bez tytułu, ok. 1962 - 1963 r.
olej, płótno
81,7 x 117 cm
sygn. p.d.: Dominik

cena wywoławcza: 70 000 zł
estymacja: 80 000  -  120 000 zł

zobacz aukcję >>

powrót