Szukaj galerii
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8061)
Wg daty: od najnowszych
od najmniejszej
od największej
od najstarszych
od najnowszych
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Ruszyć z posad bryłę świata , 2018
Olej na płótnie, format: 100 cm x 100 cm, 2018 r.

Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
23-10-2018
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Na skraju jutra , 2018
Olej na płótnie, format: 120 cm x 100 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
23-10-2018
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
PAJĄK Krzysztof (ur. 1956)
Rafy koralowe , 1996
Paletki przyklejone do płótna, akryl, olej, format: 100 cm x 120 cm, 1996 - 2006 r.

tel: 519 499 630
23-10-2018
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
GRONOWSKI Tadeusz (1894 - 1990)
Pejzaż ze słonecznym dyskiem, 1975
tempera/brystol; 70 x 100 cm
sygn. i dat. p.d.: TG 75

na odwrociu studium pejzażu

Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
MIANOWSKI Lucjan (1933 Strzemieszyce - 2009 Poznań)
Bez tytułu
litografia barwna/papier, 79,5 x 35 cm

sygn. i opisany przy dolnej krawędzi: Epr. d.a./ Lucjan Mianowski

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Akt, 2017
olej/płótno, 100 x 120 cm

sygn. i dat. l.d.: W. Piekarski 2017

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Akt leżący
pastel/brystol, 50,5 x 70,5 cm

na odwrociu numer katalogowy: KAT 67

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Tulipany białe , 2018
40x30cm / akryl na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 400 zł

23-10-2018
Nowość
Galeria Foksal 17
Tulipany 55 , 2018
46x56 cm / akryl na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

6 500 zł

23-10-2018
Nowość
Galeria Foksal 17
/896
liczba obiektów: 8061