Szukaj galerii
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7843)
Wg daty: od najnowszych
od najmniejszej
od największej
od najstarszych
od najnowszych
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
"Re-all", 2018
akryl, płótno, 100x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
21-02-2019
Nowość
Warsaw Art Gallery
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
" Efekt Mandelli", 2018 , 2018
akryl, płótno, 100x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
21-02-2019
Nowość
Warsaw Art Gallery
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
" Życie " ( "Life"), 2018 , 2018
akryl, płótno , 100x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
21-02-2019
Nowość
Warsaw Art Gallery
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Chojna , 2013
olej, płótno, wym. 40x50 cm, oprawiony

9 800 zł

21-02-2019
Nowość
ARTEMIS - Galeria Sztuki
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Martwa natura
Wojciech Piekarski
Martwa natura z jabłkami
61/46 cm
olej/płótno

2 600 zł

21-02-2019
Nowość
Galeria Maya
DELEKTA-WICIŃSKA Izabela (ur. 1921)
"Zaczarowana dorożka"
olej na płótnie
50 x 70 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Delekta-Wicińska".

3 800 zł

21-02-2019
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Czerwone Tulipany , 2012
Olej na płótnie, 40x30cm, sygnowany

12 000 zł

21-02-2019
Nowość
Olsztyńska Galeria Sztuki
FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
Metropolis 102
Andrzej Fronczak
Metropolis 102
technika własna/płótno
80/60 cm

2 900 zł

21-02-2019
Nowość
Galeria Maya
TOMASZEWSKI Marcin (ur. 1971, Toruń)
b/t 15
Marcin Tomaszewski
b/t 15
ołówek, tusz,pastele/papier
100/70 cm
21-02-2019
Nowość
Galeria Maya
/872
liczba obiektów: 7843