Szukaj galerii
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6703)
Wg daty: od najnowszych
od najmniejszej
od największej
od najstarszych
od najnowszych
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
Rynek Starego Miasta w Warszawie, przed 1939
akwarela, gwasz/papier, 25 x 33,5 cm

sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
BERLEWI Henryk (1894 - 1967)
Krzesło z czerwoną tkaniną, 1950
litografia barwna/papier, 57 x 45 cm

sygn. i dat. na płycie p. d.: H. Berlewi 1950

opis l. d. ołówkiem: 56/150, i p.d. sygn..: H. Berlewi 1953

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
CESIO Carlo (1626 - 1686)
Andromeda przykuta do skały, 2. połowa XVII w.
sangwina/papier czerpany, 27 x 53 cm (w świetle passe-partout)

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
BERNEWITZ Hans Karl (1858 Blieden, Kurlandia - 1934)
Mól książkowy, ok. 1917 r.
brąz patynowany, podstawa kamienna, wys. całkowita 50,5 cm, wys. figury: 37 cm

sygn. na cokole: Bernewitz fec.

sygn. odlewni: Akt-Ges.v.H. Gludenbeck
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
MENDOLY Grzegorz (1898-1966)
Pejzaż z Wenecji
olej/płótno, 70 x 70 cm

sygn. p.g.: G. Mendoly

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Stolik w stylu biedermeier, poł. XIX w.
konstrukcja sosna, fornir z mahoniu piramidowego

wys. 65,5 cm, blat: 43 x 59 cm

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Medalion Adam Mickiewicz 1798–1898
cynk patynowany/odlew, 19,7 x 16,8 cm

na odwrociu sygn.: A. MOЧAЛИНЬ, dwa rosyjskie medale nagrodowe, numer: KAC 31898

wykonany z okazji 100 rocznicy urodzin Mickiewicza

23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Malarz nierozpoznany, XIX/XX w., Chłopiec
olej/tektura, 26,5 x 35,5 cm (owal)

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
LEWITSKA Sonia (1874 Vihilivka - 1937 Paryż)
Paw przy fontannie
akwarela, ołówek/papier, 37 x 27,5 cm

sygn. p.d.: Z. Lewitska

Więcej na www.artissima.pl
23-10-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
/745
liczba obiektów: 6703