Szukaj galerii
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6752)
Wg daty: od najnowszych
od najmniejszej
od największej
od najstarszych
od najnowszych
Para kandelabrów, Francja, XIX w.
Para zelektryfikowanych kinkietów 5-świecowych. Brąz złocony, lustro.
Wymiary: 64x40 cm

18 000 zł

09-12-2018
Nowość
Galeria ŻAK
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Tatry zimą - Zakopane, Czerwone Wierchy
Olej na płótnie, 44x94cm, sygnowany lewy dolny: A.Setkowicz

Więcej prac z kategorii Tatry/Podhale na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
09-12-2018
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Szafa Biedermeier około 1825 - 1830
Fornir Piramidalny Mahoń na konstrukcji sosnowej .
Wymiary 167 cm szerokość
213 cm wysokość
62 cm głębokość
Stan po renowacji

17 000 zł

08-12-2018
Nowość
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Dziewczynki nad rozlewiskiem
Olej na płycie, 60x60cm, sygnowany prawy dolny: Wiktor Korecki

Kolekcja prac tego malarza do kupienia online na stronie galerii:

www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
08-12-2018
Nowość
Malarstwopolskie.pl
CIECZKIEWICZ Edmund (1872 - 1958)
Dziewczyna na łące
Olej na tekturze, sygnowany lewy dolny: E.Cieczkiewicz

Więcej prac o tej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.(22)4233333
08-12-2018
Nowość
Malarstwopolskie.pl
MODLIBOWSKI ALEKSANDER ( 1890-1975) WIDOK NA... , 1948
obraz malowany techn. olejna na tekturze o wym. 45 x 37 cm, sygn. i dsat p/d 1948 r

1 900 zł

08-12-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 60 x 48 cm, sygn p/d.

1 900 zł

08-12-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
BĘBNOWSKI Wacław (1865 - 1945)
Wazon
terakota, wys. 17 cm
08-12-2018
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
ABERDAM Alfred (1894-1963)
"Tancerze"
olej, płótno 55 x 33 cm sygn. p.d.: A. Aberdam
08-12-2018
Nowość
/751
liczba obiektów: 6752