Szukaj galerii
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6936)
Wg daty: od najnowszych
od najmniejszej
od największej
od najstarszych
od najnowszych
Stół Neobarokowy rozładany około 1880 roku .
Stół Neobarokowy około 1880 roku , dąb .
Wymiary 77 cm -wysokość
130 cm - średnica blatu
300 cm- po rozłożeniu

13 000 zł

18-05-2019
Nowość
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
srebro, próba 3, waga 122 g; wys. 4,5cm.(z rączką 18 cm.), śr. 13 cm. cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A. Austria. Wiedeń. Lata 1872-1920

500 zł

18-05-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Patera srebrna, po 1888 r.
Srebro próby 835, wym.27x21x4 cm., waga 323 g. puncowana; nr. 615, półksiężyc, korona, 835, oraz znak wytwórni z G. Miska srebrna Niemcy po 1888 r.

1 000 zł

18-05-2019
Nowość
posrebrzany, wym; 21,5x7,5x21 cm., szkło szlifowane oryginalne, sygnowany: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 2298. Zestaw do przypraw, plater. Warszawa, Bracia Henneberg k.XIX w.

880 zł

18-05-2019
Nowość
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
Struga leśna zimą (praca przedwojenna)
Akwarela , karton, 60x85cm
Więcej prac z kategorii pejzaż na stronie:
MalarstwoPolskie.pl

Tel.502630650
18-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Bukiet polnych kwiatów 100x70cm
Olej na płótnie , 100x70cm, sygnowany prawy dolny: Nargiełło

1 800 zł

18-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Czarka, Wedgwood, XIX w.
Czarka, Wedgwood, XIX w.
Czarka fajansowa, szkliwiona, sygnowana.

Dostępne 5 sztuk.

Wysokość: 6 cm

Średnica spodka: 14 cm

390 zł

16-05-2019
Nowość
Galeria ŻAK
Srebro próby 800, wym.28x19x5 cm., waga 451 g. puncowana; WEISHAUPT, półksiężyc, korona, 800. Niemcy, Monachium, firma Carl Weishaupt, po1888 r.

1 300 zł

16-05-2019
Nowość
Noże do owoców Br.Henneberg Warszawa ok. 1900r.
Noże do owoców Br.Henneberg Warszawa ok. 1900r. zestaw 6 szt., plater złocony, dł. 16,5 cm. sygnowany: Br.HENNEBERG BM, oraz znak wytwórni. Warszawa, Bracia Henneberg ok. 1900r.

380 zł

16-05-2019
Nowość
/771
liczba obiektów: 6936