Szukaj galerii
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7051)
Wg daty: od najnowszych
od najmniejszej
od największej
od najstarszych
od najnowszych
zegarek medalionowy Tiffany
zegarek medalionowy w kopercie złotej z kobaltową emalią, rautami diamentowymi i perełkami. tarcza porcelanowa z rzymskimi cyframi, naciąg kluczykowy. Mechanizm cylinder, sygnowany "Tifffany" . Na wewnętrznej kopercie grawerowany numer 3216.

3 800 zł

20-09-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
STRUZIK Zdzisław (1934 - 2004)
"W oczekiwaniu", 1990 r.
Olej na płótnie, sygn. pd. "Z. Struzik 90".

Wymiary: 84x68 cm

4 900 zł

20-09-2019
Nowość
Galeria ŻAK
Cukiernica srebrna, XVII/XIX w.
Cukiernica klasycystyczna, skrzynkowa, na czterech nóżkach; srebro pr. 12, inicjały złotnika "JZ".

Wymiary: 8x14x19 cm

4 900 zł

20-09-2019
Nowość
Galeria ŻAK
HERVÉ Jules René (1887 - 1981)
„Akt”
Olej na kartonie, sygn. p. d. „Jules Rene Herve”.

Wymiary w ramie: 68x75 cm (49x59 cm)

9 500 zł

20-09-2019
Nowość
Galeria ŻAK
BULAS Jan (1878 - ?)
Pejzaż leśny
olej/płótno naklejone na tekturę wymiary 52x42 cm., sygnowany p.d. JBulas

2 800 zł

19-09-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)
Martwa natura z kwiatami i jabłkami na stole
olej/płótno, wym. 65 x 76 cm.9 (z ramą 82x92 cm.) sygnowany l.d.: 'Tytus | Czyżewski'

46 000 zł

19-09-2019
Nowość
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Napoleon na koniu, 1976
ołówek/papier, wym.13 x 14 cm w świetle passe-partout.(z ram.27x29cm) sygn. i dat. p.d.: Trzeszczkowski 11.7.76, powyżej dedykacja

850 zł

19-09-2019
Nowość
KRYCH Henryk (1905-1980)
„Kwiaty na oknie”
Olej na płótnie, sygnowany na odwrocie „AUTOR HENRYK KRYCH TYTUŁ: „KWIATY NA OKNIE” WYMIAR 41X33 CM TECH. OLEJ”.

Wymiary w ramie: 67x73 cm (41x33 cm)

2 800 zł

18-09-2019
Nowość
Galeria ŻAK
Lustro neorenesansowe, brąz, kon. XIX w.
Lustro wykonane z brązu, częściowo srebrzone.
Bardzo dokładny odlew.
Europa Zachodnia.
Koniec XIX w.
Sygnowane na odwrocie zachowanaą częściowo oryginalną firmową naklejką.
Tafla lustra współczesna.
Wymiary: 44,5 x 32 cm.
www.galeriadas.pl

1 800 zł

17-09-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
/784
liczba obiektów: 7051