Znaleziona galeria
Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Godziny otwarcia:
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (234)
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
TULIPANY 33 , 2018
Akryl na płótnie, 30 cm x 30 cm, prawy dolny róg.

10 000 zł

15-05-2019
Nowość
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Martwa natura z kwiatami , 2002
Olej na płótnie, 100cmx70cm, sygnowany dolny prawy róg.
Obiekt został sprzedany

4 500 zł

15-05-2019
Światło , 2006
130cmx180cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615
Obiekt został sprzedany

70 000 zł

07-05-2019
Słoneczny Blask , 2018
olej na płótnie, 60cmx65cm, sygnowany dolny prawy róg.
Obiekt został sprzedany

8 000 zł

09-05-2019
Kwiaty XXX , 2016
80 x 120 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

19 000 zł

04-09-2017
Kwiaty miniatura , 2018
13x18 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615
Obiekt został sprzedany

1 800 zł

26-04-2019
Ewolucja , 2018
obraz olejny na płótnie /30cmx40cm /blejtram sosnowy / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

16 000 zł

07-05-2019
Czasoprzestrzeń , 2015
olej na płótnie, wymiary 70cm na 60cm. sygnatura prawy dolny róg

8 400 zł

26-04-2019
Batalia czerwieni z błękitem , 2016
70 x 50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

8 500 zł

04-09-2017
"Shades Of Red I" / Cai Caslavinieri , 2018
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

23-08-2018
"Shades Of Blue I" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

04-10-2018
"Galaxy" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
"Black Whales" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
DOBRODIY Alexander
Wieczór Alladyna , 2016
110 x 80 cm / 2002 rok / technika autorska / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej FOKSAL17 /

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

10 000 zł

03-07-2017
DOBRODIY Alexander
Piknik , 2013
80 x 60 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 800 zł

14-12-2016
DOBRODIY Alexander
Odrodzenie , 2016
60 x 50 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213

3 500 zł

08-08-2017
DOBRODIY Alexander
Niebieski poranek , 2016
100 x 100 cm/ 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 700 zł

24-06-2017
DOBRODIY Alexander
Mgła o poranku , 2012
100 x 73 cm / 2012 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 500 zł

13-12-2016
DOBRODIY Alexander
Martwa natura z jabłkiem , 2014
35 x 25 cm / 2014 rok / olej na płótnie na blejtramie sosnowym + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

1 500 zł

22-03-2017
DOBRODIY Alexander
Baletnice , 2007
90 x 90 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 000 zł

08-12-2016
TROC Andrzej (ur. 1953)
Wystrugany , 2008
34 x 46 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

800 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Syrenka , 2011
80 x 100 cm / 2011 rok / akrylj na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 6

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Solaris , 2011
80 x 100 cm / 2010 rok / akryl na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Ramzes , 2009
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Kapelusznik , 2008
70 x 100 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

20-03-2017
/10
liczba obiektów: 234