Znaleziona galeria
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (773)
BULAS Jan (1878 - ?)
Pejzaż leśny
olej/płótno naklejone na tekturę wymiary 52x42 cm., sygnowany p.d. JBulas

2 800 zł

19-09-2019
Nowość
CZYŻEWSKI Tytus (1880-1945)
Martwa natura z kwiatami i jabłkami na stole
olej/płótno, wym. 65 x 76 cm.9 (z ramą 82x92 cm.) sygnowany l.d.: 'Tytus | Czyżewski'

46 000 zł

19-09-2019
Nowość
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Napoleon na koniu, 1976
ołówek/papier, wym.13 x 14 cm w świetle passe-partout.(z ram.27x29cm) sygn. i dat. p.d.: Trzeszczkowski 11.7.76, powyżej dedykacja

850 zł

19-09-2019
Nowość
Broszka z granatami motylek XIX/XX w.
Broszka z granatami motylek XIX/XX w. metal złocony, granaty fasetowane 4,9 g. wym. 3,5x3 cm. XIX/XX w.

650 zł

16-09-2019
Nowość
Bransoletka z granatami srebro złocone
Bransoletka z granatami srebro złocone, granaty fasetowane 6,2 g. dł.18 cm. XIX/XX w.

500 zł

16-09-2019
Nowość
Kolczyki z granatami, pocz. XX w.
Kolczyki z granatami, pocz. XX w. srebro złocone, granaty fasetowane, zapięcie dokręcane, masa: 4,4 g.

450 zł

16-09-2019
Nowość
Czerpak do sosu srebrny Lwów 1858 r.
Srebro, próby 13, waga 73 g, dł.20,5cm, cechowany ;data 1858 przedzielona owalną tarczą i znak krzyża(herbem Wiednia był biały krzyż na czerwonym tle) z cyfrą 13, nad którą jest litera D oraz monogram złotnik IF. Chochelka 1858 r.

350 zł

16-09-2019
Nowość
Wazon szklany, Moser Karlsbad
Szkło grubościenne, warstwowe, szlifowane, bezbarwne, miodowe i kobaltowe, zatopione bąbelki powietrza ze srebrem, wym. 14x17x6 cm, sygnowany; znak trawiony; Madei in Czechoslovak Moser Karlsbad, firma Ludwig Moser & Sohne, ok. 1930.

1 300 zł

13-09-2019
Nowość
szkło lane w odcieniu niebieskim wym: 11,5(8,5)x30,5x13 cm. Polska, Huty Szkła J. Stolle "Niemen" lata 30 te. XX w.

390 zł

13-09-2019
Nowość
LAMPA NAFTOWA SECESYJNA, Majolika
Lampa naftowa, Secesja, Majolika, szkło mleczne, średnica klosza 20 cm. ; zbiornik szklany , mosiądz, wys. całk. 59 cm sprawna pocz XX w.

1 200 zł

13-09-2019
Nowość
Taca platerowa Fabryka Wolska Warszawa po1885 r.
Tacka posrebrzana, plater, wym. 29 cm. ( z uchwytem 35cm.)x21 cm. cechowana; z koroną FABR.WOLSKA POD/ WARSZAWĄ/ nr modelu 1410. Warszawa, Fabryka Wolska (czynna 1885 - po 1906, 1939?), XIX/XX w.

850 zł

13-09-2019
Nowość
Patera srebrna art deco, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930 Srebro próby 830,; waga: 150 g; wym. 3 cm, śr. 20 cm. Puncowana: korona, półksiężyc, 830, w kartuszu GK nad krzyżem. Niemcy, Gmünd, Gottlieb Kurz, ok. 1930

600 zł

12-09-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)
Lampa 8-ramienna, 8-świecowa, zelektryfikowana, tzw. Księstwo Warszawskie wykonanym przez T. Łopieńskiego(1898-1983) brąz; wys.72 cm, śr.63 cm. Polska, XX w. Warszawa, firma Braci Łopieńskich,. XX w.

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015
porcelana szkliwiona, ręcznie malowana- R.Hofmann, wym;. 34x23x18 cm Sygnowane: kobaltem litera N pod koroną (naśladownictwo znaku neapolitańskiej manufaktury Capodimonte) i R.Hofmann. Niemcy, Rudolsstadt Turyngia, manufaktura Volkstedt, pocz. XX w.

1 100 zł

12-09-2016
Lichtarz srebrny, srebro próby 84 cechowane POGORZELSKI w prostokącie, cecha probierni miejskiej z monogramem probierza OC , rokiem 1880, próbą, znakiem miejskim, znak warsztatowy – łeb łosia; wys. 21 cm. śr. podstawy 10 cm; waga 197 g. Jan Pogorzelski

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.
Lichtarz srebrny XIX w. srebro ,waga 406 gr. wys. 37 cm. punca oryginalna nieczytelna oraz późniejsza repunca w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni Warszawskiej z lat 1963-1986

2 200 zł

10-12-2018
srebro pr.84, waga.359 g. wys.37 cm, cechowane; S.SKARL.. , w owalu 84, głowa w kokoszniku, AB - monogram probierza Andrzej Wyrzykowski. Cecha probierni Warszawskiej z lat 1899-1908 Szmul Szkarłat Warszawa.

1 100 zł

15-03-2018
srebro obciążane pr. 835, waga 409(220) g. wys. 22,5 cm. śr.2,5 cm sygn. na podstawie: półksiężyc, korona, 835 i znak warsztatowy G w sześcioramiennej gwiazdce Schwäbisch Gmünd Jakob Grimminger (zał. 1895)

800 zł

02-04-2019
srebro obciążane pr. 835, waga 365 g. wym.10,5x10,5x7 cm. sygn. na podstawie: półksiężyc, korona, 835 i znak warsztatowy G w sześcioramiennej gwiazdce Schwäbisch Gmünd Jakob Grimminger (zał. 1895)

550 zł

02-04-2019
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878
srebro pr. 84,waga 386 g. wys. 33 cm, podstawa 13x13. cm., cechowany; w prostokącie М.ШTEPHБ / O.C./1878 i 84 , orzeł dwugłowy cecha probierni warszawskiej, znak warsztatowy lew w okręgu. Warszawa, złotnik M.Sztern , 1878, probierz O.C. (czynny 1871-1896)

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830
Lichtarz srebrny. Srebro, waga: 597 g., wys. 33,5 cm; podstawa 10,8 cm, Puncowany: w prostokącie GWH, w kole A, wężyk probierczy oraz w kole stojący niedźwiedź z literą K; Berlin 1 poł. XIX w.

2 300 zł

23-01-2019
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej. lichtarz srebrny Austria, lata 1867-1872

1 500 zł

16-10-2018
Świecznik srebrny art deco Kraków lata 30-ste XXw.
Świecznik srebrny art deco Kraków lata 30-ste XXw. Lichtarz srebrny dwuramienny, dwuświecowy. Srebro pr. 3. Waga 240 g, wys.: 17,5 cm. puncowane; w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej i imiennik JS. Kraków po 1931r.

700 zł

28-08-2019
/31
liczba obiektów: 773