Znaleziona galeria
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (743)
srebro, próba 3, waga 122 g; wys. 4,5cm.(z rączką 18 cm.), śr. 13 cm. cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A. Austria. Wiedeń. Lata 1872-1920

500 zł

18-05-2019
Nowość
Patera srebrna, po 1888 r.
Srebro próby 835, wym.27x21x4 cm., waga 323 g. puncowana; nr. 615, półksiężyc, korona, 835, oraz znak wytwórni z G. Miska srebrna Niemcy po 1888 r.

1 000 zł

18-05-2019
Nowość
posrebrzany, wym; 21,5x7,5x21 cm., szkło szlifowane oryginalne, sygnowany: w owalu wokół sześcioramiennej gwiazdki B.HENNEBERG WARSZAWA, oraz nr. modelu 2298. Zestaw do przypraw, plater. Warszawa, Bracia Henneberg k.XIX w.

880 zł

18-05-2019
Nowość
Srebro próby 800, wym.28x19x5 cm., waga 451 g. puncowana; WEISHAUPT, półksiężyc, korona, 800. Niemcy, Monachium, firma Carl Weishaupt, po1888 r.

1 300 zł

16-05-2019
Nowość
Noże do owoców Br.Henneberg Warszawa ok. 1900r.
Noże do owoców Br.Henneberg Warszawa ok. 1900r. zestaw 6 szt., plater złocony, dł. 16,5 cm. sygnowany: Br.HENNEBERG BM, oraz znak wytwórni. Warszawa, Bracia Henneberg ok. 1900r.

380 zł

16-05-2019
Nowość
Podstawa na noże do owoców Secesja, Plater na mosiądzu i cynie; wym. 11x18x4,5 cm, Syg.: 1/0 | PLEWKIEWI | B nr.145. model Geislingen, WMF, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900 r.

850 zł

16-05-2019
Nowość
Patera srebrna Niemcy po 1888 r.
srebro pr. 800, waga 474 gr wym. 25,5x23x5 cm.(9 cm. z uchem) sygn. Carl Rieta (firma kupiecka), półksiężyc /korona/800 i znak warsztatowy po 1888 r.

2 000 zł

13-05-2019
Nowość
Bransoleta złota z diamentami, Rosja, XIX/XX w.
złoto pr. "56", dwubarwne, 1 szafir syntetyczny, 12 diamentów ł. ~ 0,85 ct I-J/VS-Si, masa: 22,29 g; dł.: 21,5 cm. puncowana; w łopatce 5/56/głowa kobiety i monogram złotnika ПК.

4 300 zł

13-05-2019
Nowość
CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
WARSZAWA. WIDOK NA PLAC ZAMKOWY
PLAC ZAMKOWY W WARSZAWIE olej, płótno wym. 95x66 cm.(z ramą 108x78 cm.) sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

25 000 zł

10-05-2019
Nowość
RAPACKI Józef (1871-1929)
Chmury 1922 , 1922
Studium chmur, olej ,płótno naklejone na tekturę wymiary 50x39 cm. sygn. p.d. Józef Rapacki 1922

9 000 zł

10-05-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)
Lampa 8-ramienna, 8-świecowa, zelektryfikowana, tzw. Księstwo Warszawskie wykonanym przez T. Łopieńskiego(1898-1983) brąz; wys.72 cm, śr.63 cm. Polska, XX w. Warszawa, firma Braci Łopieńskich,. XX w.

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015
porcelana szkliwiona, ręcznie malowana- R.Hofmann, wym;. 34x23x18 cm Sygnowane: kobaltem litera N pod koroną (naśladownictwo znaku neapolitańskiej manufaktury Capodimonte) i R.Hofmann. Niemcy, Rudolsstadt Turyngia, manufaktura Volkstedt, pocz. XX w.

1 100 zł

12-09-2016
Lichtarz srebrny, srebro próby 84 cechowane POGORZELSKI w prostokącie, cecha probierni miejskiej z monogramem probierza OC , rokiem 1880, próbą, znakiem miejskim, znak warsztatowy – łeb łosia; wys. 21 cm. śr. podstawy 10 cm; waga 197 g. Jan Pogorzelski

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.
Lichtarz srebrny XIX w. srebro ,waga 406 gr. wys. 37 cm. punca oryginalna nieczytelna oraz późniejsza repunca w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 cecha probierni Warszawskiej z lat 1963-1986

2 200 zł

10-12-2018
Świecznik srebrny trójświecowy art deco Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne., srebro próby 830, wys. 15 cm, szer. 25 cm, waga 220g. cechowane; znak firmy, półksiężyc, korona i 830 S nr.7365. lichtarz srebrny. Niemcy, Brema, Wilkens & Söhne.

950 zł

28-09-2018
srebro pr.84, waga.359 g. wys.37 cm, cechowane; S.SKARL.. , w owalu 84, głowa w kokoszniku, AB - monogram probierza Andrzej Wyrzykowski. Cecha probierni Warszawskiej z lat 1899-1908 Szmul Szkarłat Warszawa.

1 100 zł

15-03-2018
srebro obciążane pr. 835, waga 409(220) g. wys. 22,5 cm. śr.2,5 cm sygn. na podstawie: półksiężyc, korona, 835 i znak warsztatowy G w sześcioramiennej gwiazdce Schwäbisch Gmünd Jakob Grimminger (zał. 1895)

900 zł

02-04-2019
srebro obciążane pr. 835, waga 365 g. wym.10,5x10,5x7 cm. sygn. na podstawie: półksiężyc, korona, 835 i znak warsztatowy G w sześcioramiennej gwiazdce Schwäbisch Gmünd Jakob Grimminger (zał. 1895)

650 zł

02-04-2019
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878
srebro pr. 84,waga 386 g. wys. 33 cm, podstawa 13x13. cm., cechowany; w prostokącie М.ШTEPHБ / O.C./1878 i 84 , orzeł dwugłowy cecha probierni warszawskiej, znak warsztatowy lew w okręgu. Warszawa, złotnik M.Sztern , 1878, probierz O.C. (czynny 1871-1896)

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830
Lichtarz srebrny. Srebro, waga: 597 g., wys. 33,5 cm; podstawa 10,8 cm, Puncowany: w prostokącie GWH, w kole A, wężyk probierczy oraz w kole stojący niedźwiedź z literą K; Berlin 1 poł. XIX w.

2 300 zł

23-01-2019
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej. lichtarz srebrny Austria, lata 1867-1872

1 500 zł

16-10-2018
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
/30
liczba obiektów: 743