Znaleziona galeria
Antykwariat Garbary
ul. Grodzka 5
50-115 Wrocław
604 121 434
antykwariatgarbary@wp.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 11.00-17.00
sobota: 11.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (177)
św. Grzegorz Wielki
rzeźba "św. Grzegorz Wielki" , drewno dębowe, wys. 72 cm. Europa Środkowa, Dolny Śląsk ? XVII/XVIII w. Brak pastorału w prawej dłoni.

9 000 zł

24-10-2016
ŚWIĘTY
rzeźba w drewnie, polichromowana, wys. 75,5 cm, polichromia zachowana śladowo, brak obu rąk i atrybutów, Europa Środkowa , Dolny Śląsk? 2 poł.XVII w

8 000 zł

23-05-2019
ŚW. FLORIAN
rzeźba w drewnie polichromowana. wys. całkowita 39,5 cm. Europa Śr. XIX w.

1 800 zł

17-05-2017
Św. biskup
ikona malowana temperą na płótnie naklejonym na deskę wym. 86 x 40 cm. Ukraina XVIII/XIX w

1 600 zł

22-01-2016
Śmierć ks. Józefa Poniatowskiego
"Śmierć ks. J.Poniatowskiego" chromolitografia (ręcznie kolorowana) wym. w świetle passe partout 16 x 21 cm. Niemcy
ok. poł. XIX w.

350 zł

04-03-2019
łyżeczka pamiątkowa XXX lat PRL , 1974
łyżeczki pamiątkowe wykonane z okazji XXX lecia PRL, srebro pr 3, masa 32,2 i 31,7 g HEFRA Warszawa 1974 r, 2 szt a 100 zł

100 zł

13-06-2018
ŁYŻKA SREBRNA GOLDYNGA
Łyżka srebrna odlewana, grawerowana, złocona, niello. dł 21 cm, masa 49 g. Czerpak we wnętrzu złocony. Punca miejska Goldyngi i cecha kontrybucyjna (Kraków) z lat 1806-1807 wybite u nasady czerpaka. Kurlandia, Goldynga 1 poł. XVIII w

3 800 zł

18-03-2018
Łucjan Dańczak (1900-1931) Autoportret
grafika ( technika własna) na papierze o wym. 30 x 21 cm. Na odwrocie naklejka katalogowa prac artysty z numerem 0388

200 zł

15-09-2018
ŁUCJAN DAŃCZAK ( 1900-1931)... , 1921
obraz ol/pł o wym. 75 x 68 cm sygn. monogramem i datowany p/d

2 500 zł

28-06-2018
drzeworyt sztorcowy, kolorowany o wym. 17,7 x 23,7 cm, rytował monogramista "OH" wg pracy Gustawa Schoenlebera (1851-1917), wyd. Adolf Class Stuttgart, 1880-1881.

160 zł

22-05-2019
wazon szkło opalinowe, manganowe
wazo szkło opalinowe, manganowe wys 10.,5 cm Czechy 1 poł. XX w

120 zł

15-03-2019
wazon szkło malachitowe
wazon szkło malachitowe wys. 15 cm, Czechy 1 poł. XX w

200 zł

15-03-2019
wazon i pojemnik Moser
wazon i pojemnik- szkło ołowiowe, miodowe , szlifowane z dekoracją trawioną i złoconą, wazon wys. 14,5 cm, pojemnik o śr. 14 cm. MOSER, Czecho-Słowacja okres międzywojenny XX w. ( sygnatura na dnie wazonu)

1 800 zł

24-10-2017
wazon biskwitowy
wazon biskwitowy z plastyczną dekoracją.wys. 29 cm, wnętrze szkliwione. Sygnatura na dnie Rosenthal/Kunstabtailung/ Selb

1 000 zł

10-04-2015
wazon art deco szkło malachitowe
wazon szkło malachitowe, wys. 23,5 cm, Czechy okr . międzywojenny XX w

320 zł

15-03-2019
sygnet herbowy "Kot morski"
sygnet herbowy z grawerowanym herbem "Kot morski"srebro złocone, masa 16,5 g . Cecha krakowskiego UP i złotnika "JW" Polska Kraków okr. międzywojenny XX w.

980 zł

15-11-2017
SHINTO WAKIZASHI UJINOBU GAN
Shinto wakizashi, głownia shinogi zukuri, długosć 43,5 cm, trzpień 12,5 cm. hamon bardzo dobrze widoczny. Na trzpieniu sygnatura. Saya pokryta czarną laką. Tsuba (maru gata) żelazna inkrustowana złotem i srebrem.

8 000 zł

09-11-2016
sekretnik
sekretnik książkowy ( cztery skrzydła) Au 375, onyks, masa 15,2 g, 2 poł. XIX w

1 500 zł

19-03-2018
rzeźba "Leżący tygrys"
rzeźba w drewnie dębowym, częściowo barwiona. wys.12 cm, podstawa 14 x 18 cm cm. art deco, okres międzywojenny XX w

480 zł

24-10-2017
puzderko szkło opalinowe
puzderko szkło opalinowe, średnica 10 cm Czechy 1 poł. XX w

240 zł

15-03-2019
Psy
rzeźba ceramiczna art deco z turkusową polewą z krakelurą wys.18 cm. model Louis Fontinelle, Francja okr.miedzywojenny XX w

1 200 zł

18-09-2015
Portret Pani Arnold -Boninger de domo Carstanjen
portret reprezentacyjny pani Arnold-Boninger de domo Carstanjen, olej na płótnie o wym. 129 x 84 cm, kopia portretu malarza sygnującego się monogramem JPL z 1795 wykonana w 2 poł. XIX w. Sygnatura kopisty nieczytelna.

9 000 zł

19-10-2017
Portret oficera
portret oficera, olej na płótnie o wym. 79 x 58 cm. Nieczytelna sygnatura p/d. Kopia osiemnastowiecznego portretu wykonana w 2 poł. XIX .

3 600 zł

07-06-2016
Popiersie chłopca
rzeźba w drewnie wys. 31 cm, sygn na podstawie "SEBL JOS." Czechy 1 ćw. XX w

2 800 zł

24-09-2016
POPIELNICZKA REKLAMOWA NORBLIN , 1934
POPIELNICZKA REKLAMOWA "NORBLIN" NA 125 LECIE FIRMY (1809-1934). wym. 8 x 14 cm, sygnatura firmy na spodzie.

250 zł

28-11-2018
/8
liczba obiektów: 177